Bezpieczne zwierzę, czyli jak nie martwić się o swojego psa?

Czy wiesz, że charakter Twojego psa zależy nie tylko od tego, w jaki sposób go wychowujesz i tresujesz, ale także od tego, jakiej jest on rasy? Maltańczyki, o których więcej dowiesz się z naszego artykułu – https://bezpiecznarodzina.pl/rasy-psow/maltanczyk, mają wyjątkowo pozytywne i pogodne nastawienie do świata i kochają ruch. Owczarki niemieckie są charakterne, wyjątkowo towarzyskie, szybko przywiązują się do ludzi i nie lubią samotności. Shih tzu szybko się uczą i mocno przyzwyczajają się do właściciela, jednak nie robią problemu, kiedy muszą zostać same w domu. Z kolei Buldogi francuskie lubią zwracać na siebie uwagę i często szukają atencji. Niezależnie jednak od tego, czy Twój pies jest rasowy, czy nie, każdy tak potrzebuje bliskości człowieka i jak najlepszej opieki. Jeżeli szukasz sposobu na to, jak jeszcze lepiej troszczyć się o swojego czworonożnego przyjaciela, koniecznie pomyśl o lokalizatorze GPS i dedykowanej aplikacji. To proste rozwiązanie pozwoli Ci mieć swojego zwierzaka zawsze na oku.

pies rasy maltańczyk o białym umaszczeniu siedzący na trawie

Dlaczego warto, by Twój pies miał przy sobie lokalizator GPS?

Niewielkie urządzenie, które waży zaledwie 22 gramy i zabezpieczone jest gumową obudową, która chroni je przed zachlapaniami i wszelkimi uszkodzeniami, w połączeniu z dedykowaną aplikacją Bezpieczne Zwierzę, to doskonały sposób na ochronę Twojego czworonoga. Ze względu na swój mały rozmiar, Twój pies nie poczuje, że ma na obroży dodatkowe obciążenie, a Ty będziesz mógł być spokojny nawet wtedy, gdy podczas spaceru stracisz swojego ulubieńca z oczu.

widok aplikacji bezpieczne zwierzę

Aplikacja Bezpieczne Zwierzę – zobacz, gdzie jest Twój pies

Pewnie niejednokrotnie zdarzyło się, że podczas spaceru Twój pies spłoszył się na dźwięk wystrzału, pobiegł za innym czworonogiem, czy po prostu niespodziewanie się od Ciebie oddalił. Jeżeli szybko wrócił, Twoje zaniepokojenie nie szybko minęło. Jeśli natomiast nie było go przez dłuższą chwilę, na pewno mocno się denerwowałeś. Takich właśnie stresujących sytuacji pozwala uniknąć lokalizator GPS z aplikacją Bezpieczne Zwierzę. Dzięki temu rozwiązaniu nie tylko o każdej porze sprawdzisz, gdzie w czasie rzeczywistym znajduje się Twój pies. W telefonie ustawisz także własne strefy bezpieczeństwa, o opuszczeniu i powrocie do których zostaniesz natychmiast powiadomiony dzięki szybkim alertom. Sprawdzisz także historię lokalizacji i miejsca, w które najchętniej udaje się Twoje zwierzę, a dzięki nasłuchowi posłuchasz, co dzieje się w otoczeniu psa, kiedy stracisz go z oczu.

lokalizator gps dla psa z aplikacją Bezpieczne Zwierzę wraz z obudową, pudełkiem oraz kartą SIM

Bezpieczna Rodzina – ochrona wszystkiego, co jest dla Ciebie ważne

Bezpieczna Rodzina to pierwsza i jedyna polska aplikacja, dzięki której możesz w pełni troszczyć się o wszystko, co jest dla Ciebie najcenniejsze. W jednym miejscu monitorujesz bezpieczeństwo bliskich Ci osób, zwierząt, domu, czy cennych rzeczy. Współpracujemy z największymi operatorami sieci komórkowych, takimi jak Orange, Play, Plus i T-Mobile, a naszym rozwiązaniom zaufało już ponad 1 Milion Klientów. Dołącz do nich i chroń to, na czym najbardziej Ci zależy.

psieproblemy Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *