Korzyści opieki psów w domu

Przed planowaniem wakacji / wyjazdu lub rozpoczęciem remontu należy pomyśleć o tym, gdzie będą w tym czasie przebywać Twoje zwierzaki. Zabranie psa lub kota ze sobą nie zawsze jest wygodne. A hałas, który panuje w domu podczas prac remontowych, budowlanych i innych osób postronnych, stanie się silnym stresem dla zwierzęcia.

Cóż więc zrobić w takiej sytuacji?

Istnieje  kilka opcji. Jedną z nich jest przekazanie zwierzaka znajomym lub krewnym. Ale ci nie zawsze będą gotowi zaakceptować twojego psa z powodu różnych okoliczności. Innym rozwiązaniem jest hotel dla zwierząt. Jest jest to kolejny stres dla Twojego zwierzaka, gdy zajmują się nim zupełnie obcy ludzie. Istnieje rozwiązanie, które nie tylko cieszy się popularnością w ostatnich latach, ale również jest uważane za jedno z  najlepszych –  dom tymczasowy. Jest to tymczasowa opieka nad Twoim pupilem, którą wykonuje opiekun.

W tej sytuacji na ratunek przychodzi opieka domowa dla psów. Opieka domowa nad psami wiąże się z tymczasową opieką nad pupilem przez petsittera (opiekuna).

W Internecie, często można zobaczyć reklamę „opieka domowa dla psów”, „opieka domowa nad pupilami”, „domowa opieka nad psami”. Jak to rozumieć? Wszystko jest bardzo proste! Domowa opieka nad zwierzakami w Trójmieście (Gdańsku, Gdyni, Sopocie), Warszawie, Poznaniu, we Wrocławiu lub Krakowie to czasowy pobyt zwierzaka w mieszkaniu lub w domu opiekuna. To świetna alternatywa dla hotelu zoologicznego. Twój pupil nie musi siedzieć w klatce, będzie swobodnie poruszał się po domu, chodził na spacer, jadł i bawił się. Przebywając w hotelu dla psów, zwierzak będzie przebywać w ograniczonej przestrzeni i wychodzić o określonej godzinie.

Znalezienie domowej opieki nad psami wcale nie jest trudne! Znaleźliśmy najbardziej odpowiedzialnych i niezawodnych opiekunów, zebraliśmy ich w jednym miejscu, wyszkoliliśmy i zrobiliśmy wszystko, aby zwierzęta czuły się z nimi dobrze. Właściciele przyprowadzają swoje psy i koty do wielu opiekunów naszego serwisu.

Zanim oddasz zwierzę pod opiekę, powinieneś zapoznać się z przyszłym opiekunem pupila. Przekonasz się sam, czy zwierzę zaakceptowało opiekuna i jak opiekun traktuje twego czworonoga. Na tym spotkaniu będziesz mógł o wszystkim opowiedzieć „tymczasowemu” właścicielowi – o preferencjach Twojego zwierzaka, jego nawykach żywieniowych, rygorze dnia itp.

Przed oddaniem zwierzęcia pod opiekę należy najpierw zapoznać się z przyszłą „nianią” zwierzęcia. Opowiedz o wszystkich osobowościach i cechach psa. Staraj się nie odkładać szukania opiekuna na ostatnią chwilę. Na tę kwestię należy zwrócić odpowiednią uwagę.

Petsitters to miejsce, które stanie się drugim domem dla Waszych pupili.

psieproblemy Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *