Lokalizator GPS dla psa, czyli jak nie zgubić zwierzaka na wakacjach

Jeśli zastanawiasz się nad tym, czy na zaplanowany urlop zabrać swojego czworonoga, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Dzisiaj coraz więcej hoteli i pensjonatów przyjmuje właścicieli ze zwierzakami, zapewniając im bardzo komfortowe warunki. W restauracjach, czy sklepach także coraz częściej nie ma problemu z tym, aby spożywać posiłek, czy robić zakupy w towarzystwie swojego pupila. Jeśli jednak obawiasz się, że Twój czworonożny przyjaciel w nowym miejscu poczuje się nieswojo i ucieknie, lub znając jego charakter po prostu wiesz, że po spuszczeniu go ze smyczy będziesz musiał przez długie godziny go szukać, koniecznie pomyśl o lokalizatorze GPS dla psa, takim jak chociażby model LocoDog z baterią, która na jednym ładowaniu działa aż do 10 dni i nie martw się o bezpieczeństwo swojego pupila podczas waszych wspólnych wakacji.

Dlaczego w czasie urlopu przyda Ci się lokalizator GPS dla psa z aplikacją?

Lokalizator GPS dla psa BZ.02 działa z dedykowaną aplikacją Bezpieczna Rodzina. To właśnie dzięki tej wyjątkowo intuicyjnej usłudze możesz z łatwością, w każdym miejscu i o każdej porze zlokalizować swojego czworonoga, który wolno puszczony ze smyczy postanowił samodzielnie udać się na zwiedzanie nowego miejsca, w którym spędzacie urlop. W jakich sytuacjach z całą pewnością przyda Ci się tego typu GPS?

  • Jeśli Twój pies nie jest przyzwyczajony do spacerowania bez smyczy przy Twojej nodze i zawsze Ci ucieka, jest duża szansa na to, że podczas urlopu również postanowi udać się w nieznanym kierunku. W obcym miejscu, sam możesz nie wiedzieć, gdzie go szukać. Przyczepiając GPS do jego obroży i instalując na swoim telefonie aplikację, wystarczy jedno spojrzenie w smartfon, by przekonać się, dokąd pobiegł Twój pupil.
  • Dłużej pracująca bateria, to jeszcze większe bezpieczeństwo zwierzaka! Możesz spacerować z czworonogiem do woli i nie obawiać się o to, że akumulator zbyt szybko się wyczerpie. Rozładowany lokalizator nie pozwoli Ci namierzyć pupila, warto więc postawić na urządzenie, które nas nie zawiedzie i będzie działać przez kilka dni.
  • Aplikacja Bezpieczna Rodzina umożliwi Ci wyznaczenie własnych stref bezpieczeństwa. Jeśli nie chcesz, aby pies opuszczał posesję, którą wynajmujesz na wakacjach lub pokoju w pensjonacie, czy hotelu, ale obawiasz się, że pod Twoją nieobecność zwierzę może jednak uciec, po zaznaczeniu stref, otrzymasz powiadomienie zawsze, kiedy Twój pupil opuści dane miejsce, lub się w nim pojawi.
  • Ponieważ większość zwierzaków uwielbia zabawy i z chęcią przedziera się nawet przez największe zaspy i zarośla, lokalizator musi być wytrzymały. Model BZ.02 otrzymujesz z dodatkową gumową obudową, która chroni urządzenie przed zarysowaniami i zachlapaniami.

Lokalizator GPS dla psa z polską aplikacją — dlaczego to ważne?

Aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności lokalizatorów GPS dla zwierząt, właściciel powinien na swój telefon komórkowy pobrać aplikację proponowaną przez producenta lub sprzedawcę. Jeśli chcesz bez trudu i precyzyjnie zlokalizować swojego pupila podczas urlopu, pamiętaj, aby wybrać produkt z polską aplikacją — da Ci to nie tylko gwarancję precyzyjnego namierzania zwierzaka, ale też możliwość skontaktowania się z biurem obsługi klienta, czy pewność, że Twoje dane będą bezpiecznie przechowywane na polskich serwerach. Każdy spacer może kończyć się wspólnym i bezpiecznym powrotem do domu — wystarczy wybrać lokalizator GPS dla psa LocoDog i dedykowaną do niego aplikację Bezpieczna Rodzina!

 

psieproblemy Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *