Petsitters – zabierzemy Twego psa na spacer i zaopiekujemy się pupilami pod Twoją nieobecność

Jeśli masz psa, ale jednocześnie mieszkasz w dużym mieście, spacer z nim może okazać się prawdziwym sprawdzianem dla właściciela. W końcu musisz chodzić z psem przez długi czas i regularnie. Właściciele psów nie zawsze mają wystarczająco dużo czasu na  to, aby wyprowadzanie psów  przynosiło korzyść. Cóż więc robić? Czytaj tu.

Petsitters – Twój pupil jest w dobrych rękach

Jak można nie znaleźć godziny rano i wieczorem (najlepiej oczywiście po południu) na spacer z psem? Można! W naszym nowoczesnym i szybko rozwijającym się świecie każda minuta czasu jest dla człowieka ważna. To powszechna praktyka, gdy pracy jest tak dużo, że właściciele psów nie tylko nie mają czasu na spacery z nimi, ale wręcz nie wszyscy mają czas je nakarmić. Jeśli ty też, pomogą Ci Petsitters.

To jest serwis wyprowadzania psów, którego specjaliści chętnie pomogą Ci zaopiekować się Twoim czworonożnym przyjacielem: wyprowadzą go na spacer, nakarmią, umyją, zabiorą do weterynarza, a nawet zabiorą zwierzaka do domu tymczasowego, jeśli musisz wybrać się  w podróż służbową, na wizytę lub urlop.

Wybór opiekuna psa: odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania naszych klientów

  1. A jeśli opiekun psa i mój zwierzak nie będą się dogadywać? Takie przypadki są w naszej praktyce rzadkie. Wszyscy opiekunowie to prawdziwi profesjonaliści w swojej dziedzinie. Potrafią znaleźć podejście do każdego zwierzęcia, ponieważ wszystkich łączy miłość do zwierząt. Aby wykluczyć przypadki „niechęci” między przyszłym opiekunem i psem, możesz umówić się na spotkanie-zaznajomienie się z opiekunem. Zwykle praktykuje się to przed oddaniem zwierzęcia do domu tymczasowego, ale ma to również miejsce podczas wyprowadzania. Co to jest?
    Ty, Twój pupil i opiekun spotykacie się w dogodnym dla Was czasie na pierwszy spacer. Opiekun zapoznaje się ze zwierzakiem, próbuje zdjąć smycz z ręki właściciela, poczęstować zwierzę czymś smacznym. Przekonaj się sam, czy Twój czworonożny druh dogaduje się z nową osobą w jego życiu. Jeśli spotkanie przebiegło pomyślnie i zwierzę zaakceptowało opiekuna, nie powinno być dalszych problemów ze spacerami.
  2. Skąd mam pewność, że zwierzę było wyprowadzane i nauczone komend? Poproś opiekuna o przesłanie filmów i zdjęć ze spacerów. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że zwierzę jest w idealnym porządku, a Twój pupil będzie miał nowe, fajne zdjęcia.
  3. Jak mogę zaufać opiekunowi? Wszyscy specjaliści Petsitters przechodzą specjalną kontrolę, dzięki czemu Twój pupil będzie bezpieczny u naszych pracowników. Zawieramy również umowę na świadczenie usługi wyprowadzania zwierząt – to kolejna gwarancja dla Ciebie.

Petsitters – przyjdziemy z pomocą każdemu właścicielowi czworonożnego druha.

psieproblemy Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *