Program dla Weterynarza

Każda firma, czy to mała czy większa potrzebuje do udokumentowania sprzedaży i świadczonych usług dobrego programu do faktur i paragonów. Pomocny będzie zaproponowany przez firmę MEGA-TECH program Faktura Small Business lub Faktura Small Business Handel. Czy charakteryzują się te programy? Dlaczego warto pomyśleć o ich posiadaniu? Jak sprawdzą się w pracy? Odpowiadamy na te pytania.

Po co mi program do faktur i paragonów?

Dobry program do faktur, który pozwoli wystawiać także paragony fiskalne to stworzone przez MEGA-TECH oprogramowania Faktura Small Business i Faktura Small Business Handel. Programy te są proste w obsłudze, intuicyjne i dostosowane do obowiązujących przepisów prawnych. Faktura Small Business Handel zawiera opcje, które ma w sobie program Faktura Small Business, jednak został on rozbudowany o funkcje magazynowe. W przypadku, gdy prowadzona jest działalność weterynaryjna z pewnością przydatny będzie program, który nie tylko wystawi faktury i paragony za świadczone usługi, ale np. będzie kontrolować stany posiadanych towarów np. zakupionej karmy czy akcesoriów zwierzęcych przeznaczonych na sprzedaż. Oba programy pozwolą wystawić zwykłą fakturę VAT, bez VAT, z różnymi stawki podatkowymi, paragony fiskalne, dowody sprzedaży i wiele więcej.

Funkcje, które mogę wykorzystać w pracy?

Program Faktura Small Business jest podstawowym, prostym oprogramowaniem do wystawiania dokumentów. Jeżeli zależy nam na programie, który będzie służył jedynie do udokumentowania usług, które zostały przeprowadzone w zakładzie, wówczas będzie on wystarczający. W sytuacji zakupów materiałów specjalistycznych i akcesoriów dla zwierząt, które będą sprzedawane potrzebne będzie bardziej rozbudowane oprogramowanie jak Faktura Small Business Handel. Programy te pozwalają pobierać dane kontrahentów z CEIDG automatycznie na podstawie numeru NIP firmy, jeżeli transakcja jest przeprowadza z zarejestrowanym podmiotem. Klient może liczyć na wysłanie faktur i przygotowanych dokumentów e-mailem. W prosty sposób można sprawdzić w programie stany posiadanych towarów, przygotować oferty i cenniki oraz wystawić potrzebne dokumenty magazynowe. Program do fakturowania można dostosować do własnych potrzeb poprzez wiele opcji odpowiadających za personalizację. Do dokumentów można dodać własne logo, pieczątkę i dowolnie modyfikować ich wygląd. Faktury można wystawiać w rożnych walutach i językach.

Programy do wystawiania faktur od MEGA-TECH są bardzo uniwersalne, przez co w prosty sposób użytkownik może dostosować je do własnych potrzeb. To bardzo przydatne i funkcjonalne narzędzia do pracy z dokumentami.

psieproblemy Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *