Suszarka przemysłowa do hotelu dla psów – jaką wybrać?

W hotelu dla psów zwierzęta powinny mieć zapewnione jak najlepsze warunki. Dlatego też czystość takiego miejsca i akcesoriów w nim wykorzystywanych jest kwestią kluczową. Pralki przemysłowe stanowią doskonałą pomoc w utrzymaniu porządku i najwyższego standardu sterylności. Jaką wybrać?

W Polsce pojawia się coraz więcej hoteli dla psów. Branża ta niezwykle szybko się rozrasta, gdyż zainteresowanie takimi usługami także stale rośnie. Coraz więcej osób wplata do swej codzienności dłuższe lub krótsze podróże. Zabieranie na urlop swojego pupila często jest niemożliwe, a przede wszystkim niezwykle męczące dla samego czworonoga. Często nie wchodzi w grę pozostawienie go pod opieką kogoś bliskiego. W takiej właśnie sytuacji hotel dla zwierząt jest najlepszym miejscem dla psa. Ma tam bowiem zapewnioną specjalistyczną opiekę i doskonałe warunki. Jednak, aby to było możliwe, hotele takie muszą być wyposażone w wiele specjalistycznych urządzeń. Jednym z nich jest suszarka przemysłowa. Sprawdźmy, jak wybrać najlepszą.

Suszarka przemysłowa — dlaczego warto ją kupić do hotelu dla psów? (zalety, korzyści)

Prowadzenie hotelu dla zwierząt to naprawdę ogromna odpowiedzialność. Właściciele, oddając swojego pupila do takiego miejsca na kilka dni, okazują bowiem niezwykłe zaufanie wobec osób zajmujących się w tym czasie psami. Dlatego też tak ważne jest, by w hotelach dla czworonogów zapewniony został najwyższy standard obsługi klienta, a także dbałości o zwierzaki.

Jedną z najważniejszych kwestii, o jakie należy zadbać, prowadząc hotel dla zwierząt, jest czystość. Dotyczy to zarówno przestrzeni, jak i akcesoriów wykorzystywanych przy psie. Wszystkie ręczniki i koce powinny być bardzo dokładnie wyprane. Jest to istotne z kilku powodów. Przede wszystkim chodzi tu po prostu o sterylność. Drugą kwestią jest natomiast fakt, że psie zmysły są niebywale wyczulone. Dlatego też niewłaściwie wyczyszczony materiał po innym czworonogu, może wzbudzić w nowym ”hotelowym gościu” niepokój i denerwowanie.

W każdym hotelu dla psów powinno znaleźć się odpowiednie wyposażenie. Urządzenia piorące to absolutna podstawa. Bardzo pomocna może okazać się również suszarka przemysłowa. Dzięki niej czas wykonywania prania zdecydowanie się skraca. Dotyczy to szczególnie różnego rodzaju pledów i grubych koców, które w psim hotelu wykorzystuje się na co dzień.

Suszarka przemysłowa — jak działa?

Suszarka przemysłowa to urządzenie, które działa bardzo podobnie do zwykłej suszarki. W tym jednak przypadku wyróżnia się ona znacznie lepszymi parametrami, dzięki czemu wszelkie procesy zachodzą w niej znacznie szybciej. Dlatego też świetnie sprawdza się do suszenia nawet grubych i wymagających materiałów. Co więcej, suszarka przemysłowa jest przeważnie także znacznie bardziej pojemna. Występuje ona w wielu wariantach ładowności. Zastosowanie jest jednak takie samo. Celem takich urządzeń jest szybkie i skuteczne wysuszenie tkanin.

Sposób działania suszarek przemysłowych może różnić się, w zależności od wybranego rodzaju. Na rynku dostępnych jest bowiem wiele ich wariantów wykorzystujących bardzo zróżnicowane technologie. Suszarki przemysłowe podzielić można na przykład ze względu na rodzaj stosowanego nawiewu. Są to modele wywiewne, kondensacyjne oraz kondensacyjne z pompą ciepła. Warto zaznaczy też, że suszarki bębnowe dostępne są w trzech wariantach, biorąc pod uwagę zasilanie. Urządzenia te napędzane do pracy mogą być za pomocą prądu, gazu oraz pary.

Suszarka przemysłowa to urządzenie bardzo proste w obsłudze. Przede wszystkim jest ono bardzo intuicyjne. Wystarczy wybrać odpowiedni program suszenia i gotowe. Przeważnie cały cykl trwa maksymalnie dwie godziny.

Suszarka przemysłowa — gdzie ją kupić?

Duży wybór suszarek przemysłowych znaleźć można na gastroprodukt.pl/suszarki-przemyslowe. Wśród produktów dostępne są bardzo zróżnicowane modele, dzięki czemu z łatwością dopasować je można do indywidualnych oczekiwań i potrzeb. Decydując się na wyposażenie hotelu dla psów w suszarkę, najlepiej zdecydować się na jej zakup w profesjonalnym sklepie branżowym.

suszarka przemysłowa

Na co zwrócić uwagę kupując suszarkę przemysłową?

Wybierając suszarkę przemysłową do hotelu dla psów, należy wziąć pod uwagę wiele istotnych kwestii. Urządzenie powinno być przede wszystkim ściśle przystosowane do potrzeb obiektu. Tylko wtedy bowiem zapewni stuprocentową funkcjonalność i satysfakcję z użytkowania.

Suszarka przemysłowa to urządzenie o sporych gabarytach. Całkowity rozmiar urządzenia zależny jest jednak od jego ładowności. Dlatego też w pierwszej kolejności warto zastanowić się nad odpowiednimi wymiarami suszarki. W tej sprawie warto mieć na uwadze zarówno dostępną przestrzeń, jak i ilość tkanin, które dziennie będą podlegały suszeniu.

W biznesie wszystkie koszty mają znaczenie. Eksploatacja maszyn suszących powoduje niekiedy bardzo duże zużycie prądu, co wiąże się z podwyższonymi rachunkami. Aby tego uniknąć, należy koniecznie zwrócić uwagę na klasę energetyczną kupowanego sprzętu. Największą oszczędność zapewni suszarka przemysłowa A++.

 

 

 

 

psieproblemy Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *