Wakacje z psem – gdzie jechać?

Coraz więcej hoteli, apartamentów czy domków w Polsce jest chętnych na przyjmowanie gości ze zwierzętami. Dotyczy to również galerii handlowych czy terenów uzdrowiskowych. Oczywiście musisz zadbać o zachowanie swojego zwierzaka. Należy po nim zawsze sprzątnąć, trzymać go na smyczy i pilnować, aby nie broił i nie przeszkadzał innym wypoczywającym w ośrodku. Jeśli Twój pupil jest grzeczny, to wspólnie spędzicie wspaniałe wakacje w Polsce. A więc gdzie jechać na wakacje z psem w Polsce? Nad morze? W góry? A może agroturystyka? Przeczytaj artykuł.

Mazury z psem

Na Mazurach jest dostępnych sporo miejsc na wynajem, znajdujących się na uboczu, gdzie jest spokojna aura. To doskonała propozycja dla osób, które chcą spędzić wakacje z psem nad jeziorem. Właściciele obiektów turystycznych zwykle udostępniają gościom ogrodzone podwórka, więc Twój pies będzie mógł tam biegać i skakać. W tym przypadku należy również pamiętać, że jeśli nie wynająłeś całego obiektu, to mogą być w nim też inni wczasowicze. Twój pupil nie powinien im przeszkadzać w wypoczynku.

co z psem na wakacje? znajdz petsittera dla psa

Nad morze z psem

Wielu psich opiekunów, planujących wakacje z czworonogiem, kieruje się nad Bałtyk. To doskonałe miejsce na wiele ciekawych aktywności na świeżym powietrzu. Psy można wprowadzić na plaże, które nie mają statusu kąpieliska strzeżonego. Warunkiem jest, że pozostaną na smyczy. Jeśli Twój pieso kocha biegać i szaleć w wodzie i piasku, to genialnym pomysłem są być wieczorne wyjścia na jogging na plaży.

Podczas szukania noclegu nad morzem, który pozwala na przyjazd z psem, nie powinno być problemów. Aktualnie wiele hoteli, pensjonatów, domków i schronisk pozwala na nocleg z psem. Jeśli jesteś psim-rodzicem dużego czworonoga, możesz wcześniej o tym powiadomić gospodarza. Warto mieć na uwadze, że czasem kwestia dodatkowej opłaty za psa bywa zależna od rozmiarów pupila.

…a może w góry?

Eksplorowanie świata, poznawanie nowych zapachów i aktywność to coś, co czworonogi wprost uwielbiają. Z tej przyczyny aktywne wakacje z psem w górach to pomysł, który warto rozważyć. Długie szlaki, przepiękne krajobrazy, spokój, relaks i Twój czworonożny przyjaciel tuż przy Twojej nodze – czy można chcieć czegoś więcej? 🙂

znajdz petsittera dla psa na pethomer.com

Wakacje w górach z psem są możliwe, ale uważaj, które szlaki wybierasz. Nie wszystkie są bezpieczne dla czworonogów, koniecznie trzeba to wcześniej sprawdzić. Jeśli już upewniłeś się, że trasa, którą wybrałeś, jest dostępna, to pamiętaj o odpowiednim zachowaniu na szlaku – trzymaj swojego psiaka na smyczy, zbieraj po nim nieczystości i nie pozwól, by zaczepiał innych turystów.

Tereny górskie są istnym rajem dla psów również pod względem noclegowym. Znaleźć tam możesz tam wiele kempingów, gdzie często obecność pupila wymaga niewielkiej opłaty, a czasem nawet jest darmowa. Co więcej, część ośrodków ma wydzielone strefy dla pupili, gdzie mogą bezpiecznie brykać.

Wyjazd bez psa? Zarezerwuj domowy hotel dla psa na Pethomer.com

Czasem zdarzają się wyjazdy, na które nie można zabrać ze sobą psa lub po prostu przysporzyłoby mu to za dużo stresu. W takich sytuacjach nie ma się nad czym zastanawiać – wejdź na Pethomer.com i zarezerwuj domowy hotel dla psa. To bezpieczne rozwiązanie, dzięki któremu wiesz, że pod Twoją nieobecność zajmować się nim będzie odpowiedzialna, sprawdzona osoba. Petsitter zabierze go do swojego domu, który jest zabezpieczony przed wszelkimi zagrożeniami i specjalnie dostosowany do potrzeb zwierzęcych gości. Tam liczyć będzie mógł na regularne spacery, karmienie i zabawy, więc niczego mu nie zabraknie.

Pies na plaży tymczasowy opiekun petsitter Pethomer

Dlaczego warto wynająć domowy hotel dla psów Pethomer?

Psi Hotel w domu petsittera Pethomer to nowy rodzaj hotelu dla psów. Plusem takiej usługi jest całodobowa opieka nad psem w rodzinnej atmosferze, gdzie pies będzie się czuł jak u siebie. Domowy hotel to nic innego, a pobyt psa w domu Opiekuna. To takie Airbnb dla psów! Przed wyjazdem możesz się umówić z Pethomerem na spotkanie zapoznawcze, aby upewnić się, że Twój pies i Opiekun się polubią i „nadają na tych samych falach”. ?

psieproblemy Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *